
Машинка для стрижки Wahl SuperTaper Cordless 5V, 08591-2316H
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 08591-2316H
4 599 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 634-89-92
- +380 (93) 383-01-92
Wahl SuperTaper Cordless BarberShop Products, має популярність серед барберів.
Стильні потужні машинки Wahl. Ці машинки створені для справжніх чоловіків. Даною моделлю ви не тільки зможете зробити стильну стрижку, але й підкоригувати бороду.
Машинка для стрижки волосся Wahl SuperTaper Cordless допоможе зробити власний стиль і підтримувати його.
Особливості та характеристики Wahl 4219-0470:
- Професійний потужний двигун постійного струму (5500 об./хв)
- Мотор із низьким рівнем шуму та вібрації, здатний працювати тривалий період на потоці
- Хромований ножовий блок Chrome Blade з високоточним шліфуванням — робить ідеальний зріз
- Довжина зрізу регулюється від 1 до 3,5 мм
- Ширина ножа за фактом 46 мм (різальна частина 40 мм)
- Вага — приблизно 290 г
- безшовний ергономічний корпус — ідеально лягає в руці
- час заряджання 120 хвилин
- час роботи від акумулятора 100 хв
- літій іонний акумулятор типу Li-Ion без ефекту пам'яті
Комплектація:
- 4 пластикові насадки #1 (3 mm), #2 (6 mm), #3 (10 mm), #4 (13 mm)
- Фірмовий гребінець для стрижки
- Масло для смазування лез
- Щітка для чищення
- блок живлення
Гарантія 12 місяців! Післягарантійне обслуговування!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | DC-роторний |
| Можливість установки ножа в "0" | Так |
| Регулювання зрізу ножа | Так |
| Тип кріплення ножового блоку | на болтах |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Швидкість мотора | 5500 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.4 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.29 кг |
- Ціна: 4 599 ₴









