
Тример для стрижки волосся Wahl Hi-Viz (3023702)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3023702
8 199 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 634-89-92
- +380 (93) 383-01-92
Тример Hi-Viz™
Тример Hi-Viz створений для тих, хто любить деталі. Тонка шийка, в місці з'єднання корпусу з лезом, забезпечує більшу видимість і контроль при кожному зрізі. Модернізоване широке Т-подібне лезо виготовлене з якісної сталі з покриттям DLC (Diamond-like carbon), що зберігає прохолоду і залишається гострим у вісім разів довше, ніж леза зі звичайної сталі. Завдяки можливостям нульового зазору отримуйте найкращі результати при кожному зрізі. Інноваційний адаптивний контролер швидкості, автоматично підтримує оберти двигуна для стрижки волосся будь-якої товщини і текстури за один прохід. Кожен тример проходить ручне тестування і ретельне складання на заводі Wahl у Стерлінгу, США, що підкреслює нашу прихильність до якості та надійності.
⚙️Технічні характеристики Wahl Hi-Viz :
- Тример Hi-Viz™ з тонкою шийкою забезпечує поліпшену видимість і дає змогу створювати ідеальні лінії та хитромудрі візерунки.
- Двигун з адаптивним контролем швидкості з частотою до 7200 об/хв забезпечує ідеальну потужність для всіх типів волосся, гарантуючи чистоту під час кожного проходу.
- Можливість налаштування до нульового зазору означає чисті і чіткі лінії навіть у важкодоступних місцях. Включає в себе бонусний інструмент для досягнення досконалості.
- Суцільнометалева і добре збалансована конструкція COMFORTCURVE™ полегшує роботу протягом усього дня.
- Отримайте 135 хвилин роботи за 45-хвилинної зарядки. Пыдключайте живлення за допомогою підставки для заряджання, зарядного кабелю 5 В або стандартного USB-C.
Особливості:
- Тип батареї - Літій-іонний
- Довжина зрізу - 0,4 мм
- Можна використовувати як у бездротовому режимі, так і зі шнуром.
- Ширина зрізу - 40,6 мм
- Двигун постійного струму - 7200 об/хв.
- Час заряду - 45 хв.
- Час роботи - 135 хв.
- Напруга - 100-240В
- Маса - 204 г

Тример Hi-Viz з тонкою шийкою забезпечує поліпшену видимість, тому ви можете створювати ідеальні лінії та хитромудрі візерунки.

Леза з алмазо-вуглецевим покриттям зберігають прохолоду і залишаються гострими у 8 разів довше.

Адаптивне керування швидкістю регулює потужність двигуна тримера залежно від густоти волосся.

Ручне тестування і ретельне складання на заводі Wahl у Стерлінгу, штат Іллінойс, США.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип приладу | Тример |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Кількість насадок | 0 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Титан |
| Ширина леза | 40.6 мм |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Ні |
| Швидкість мотора | 7200 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 135 хв |
| Час заряду акумулятора | 0.45 годин |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Вага | 0.204 кг |
- Ціна: 8 199 ₴







