
Набір перукарських ножиць Sway Japanese Saku 604 розмір 5,5 дюймів, 110 604 set 5.5
- В наявності
- Код: 110 604 set 5.5
12 380 ₴
- +380 (50) 634-89-92
- +380 (93) 383-01-92
Комплект ножиць Sway Japanese Saku 604 у розмірі 5,5 дюймів
Sway Japanese - це ножиці вищого класу, створені з японської кованої сталі, з максимально точним балансом між рукояткою та полотном, для досягнення ідеально плавного зрізу при роботі з різною технікою стрижки. Випуклі полотна у поєднанні з високоточним конвексним заточуванням, забезпечують максимальну гостроту й ідеально підходять для слайсингу (ковзного зрізу). Професійна форма полотен та вдосконалена гвинтова група з кульковим підшипником - Soft+, має спеціальну систему для регулювання натягу гвинта та досягнення плавності ходу.
Серія Japanese створюється з японської кованої сталі марки Aichi 440C (С-кобальт),проходячи додатково - ручну обробку. За структурою, нержавіюча сталь марки Aichi 440C має високу твердість і стійкість до корозії, а додавання кобальту надає ріжучим кромкам гостроту і підвищує стійкість заточування до зносу.
Особливості набору:
- Набір складається з моделей прямих та філірувальних ножиць, прямі у розмірі 5,5 дюймів та філірувальні 5,5 дюймів з однієї серії.
- Прямі та філірувальні ножиці мають однаковий тип рукоятки для комфортної роботи.
- Рукоятки ергономічні, з вигнутим кільцем під палець і литим упором.
- Натяг гвинтової групи регулюється пальцями, без спеціального ключика.
- Ножиці мають м'який хід полотен і мають відмінне балансування між полотном і рукояткою.
- Серія Janapese виконана з кованої японської нержавіючої сталі Aichi 440C, а завдяки додаванню кобальту надає чудові ріжучі властивості й підвищує стійкість ріжучих кромок до зносу.
- Мають конвексне заточування, яке підходить для більшості технік стрижок, включаючи ковзний зріз.
- У ножицях для філіровки використовується класичний тип насічки, з верхнім положенням гребінки. Відсоток зняття волосся у філірувальній моделі: 30-35%.
- Цей показник не може бути точно визначений, оскільки на нього впливають різні фактори, такі як жорсткість волосся, його товщина, а також рівень сухості або вологості.
- Моделі оснащені змінними пластиковими кільцями.
- Цей комплект призначений для роботи з будь-яким типом волосся.
Приємним доповненням до набору стане фірмовий чохол Sway з еко шкіри, що забезпечує відмінне місце для зберігання 6 моделей ножиць, і дрібних аксесуарів завдяки кишеньці всередині.
Характеристика комплекту
- Артикул: 110 604 set 5.5.
- Матеріал: японська нержавіюча сталь Aichi 440C.
- Твердість стали за Роквеллом: 59-61 HRC.
- Тип заточування полотен: Конвекс.
- Розмір прямих полотен: 5,5 дюймів.
- Розмір філірувальних полотен: 5,5 дюймів.
- Тип рукоятки: ергономіка.
- Кількість зубців на філірувальних полотнах: 27 шт.
- Вага: прямі 48 г., філірувальні 50 г.
- Покриття: Дзеркальне полірування.
- Країна виробник: Корея.
Характеристика чохла
- Призначення: чохол на 6 перукарських ножиць.
- Матеріал: еко шкіра, штучний оксамит.
- Розмір (д/ш/в): 23,5 х 15 х 3 см.
- Є невеликий відділ для дрібних аксесуарів.
- Виробництво: Корея.
Комплектація набору
- Прямі та філірувальні ножиці Sway Japanese Saku 5,5 дюймів серії 604.
- Флакон з маслом для ножиць.
- Чохол на блискавці. Фірмова серветка для ножиць.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Sway |
- Ціна: 12 380 ₴