Види гребінців для перукарів
У роботі перукар використовує різні інструменти. Для укладання потрібні щітки та фен. Під час стрижки не обійтися без ножиць та машинки. Однак збираючи у список необхідний мінімум інструментів для перукаря, у ньому обов'язково будуть гребінці. Без них неможливо зробити зачіску, фарбування, стрижку.
Вони відрізняються за конструкцією, матеріалами, призначенням та іншими характеристиками. Тому розповідаємо, які гребінці мають бути у перукаря.
Класифікація перукарських гребінців: що вибрати
Гребінці, здавалося б, характеризуються простою конструкцією. На них нема зайвих деталей. Однак не все так просто, як здається. У перукарському мистецтві використовують різні інструменти.
Умовно всі види гребінців для перукаря можна розділити на:
- гребені;
- брашинг;
- щітки.
Вони відрізняються одна від одної конструкцією. Також важливо виділити призначення.
Гребінці використовують для стрижок. Крім того, вони допомагають виділяти пасма, що необхідно для якісного фарбування волосся. Брашинги використовують для укладання, у тому числі й за допомогою фена. Класичні щітки допомагають делікатно розчісувати волосся. Їх використовують при підготовці до фарбування та стрижки.
Що має входити в набір гребінців для перукаря
-
Гребінці для волосся
- Перукареві потрібно правильно скласти комплект інвентарю для роботи. Це дозволить мати все потрібне під рукою. Що має входити в набір гребінців для перукаря, якщо потрібні гребені:
- Класичні широкі з ручкою. Потрібні для стрижки під машинку.
- З довгою ручкою (хвостом). За рахунок особливої конструкції допомагають зручно виділяти пасма. Частиною із зубами можна розчісувати волосся. Такі гребені використовують для фарбування. Також підійдуть і для мелірування.
- Для тушовки (планки) та стрижки волосся. Такі гребінці виділяються особливою конструкцією. Одна половина оснащена тонкими щільно посадженими зубами. Друга – більш широкими та рідкісними зубами. Сама гребінець має вузьке полотно.
- З довгими зубами. Незамінний інструмент для розчісування сплутаного волосся. Також підійде для роботи з довгими пасмами. Використовують такі гребені для розчісування після хімічної завивки.
- Виделки, або тризубці. Розроблено для нарощування волосся. Мають незвичайну конструкцію.
Гребені виготовляють із металу та пластику. Перші досить міцні та довговічні. Другі характеризуються доступною ціною та легкістю, проте при неакуратному поводженні можуть поламатися. Якісні вироби легко піддаються дезінфекції.
Серед перевірених виробників гребенів варто виділити:
- SWAY;
- VILINS;
- Y. S. Park;
- BaByliss PRO;
- SPL;
- ANDIS;
- JRL;
- TICO PROFESSIONAL;
- WAHL.
Брашинг
Таку назву отримали круглі гребінці. Їхня робоча частина нагадує циліндр. Завдяки цьому гребінець дозволяє укладати локони. Брашинг при вмілому поводженні став незамінним інструментом у створенні об'ємних зачісок.
Виділимо такі види таких гребінців для перукарів:
- Цілісний. Основа нагадує циліндр. З нього виходять щетини. При покупці необхідно звернути увагу на діаметр. Модель до 2,5 см підійде для короткого волосся. Якщо доводиться укладати локони середньої довжини, потрібен брашинг до 5 см. Також інструмент підійде для тонкого волосся. Для роботи з довгими локонами купують такі перукарські гребінці з основою від 6 см у діаметрі.
- Термобрашинг. Крім щетин має перфорації на основі. Призначений для роботи з феном. Отвори сприяють рівномірному розподілу потоку гарячого повітря. Таким чином волосся захищене від пересушування.
Плоский брашинг теж увійшов до переліку. Це відносно новий інструмент для перукарів. Його використовують для створення розкішного прикореневого обсягу. Оснащується довгими щетинками для укладання волосся по всій довжині.
При покупці варто звернути увагу на матеріал щетини. Інструменти доступні із натуральною або синтетичною щетиною. Перші підійдуть для тонкого і неслухняного волосся. Натуральний матеріал також допомагає зняти статичну напругу. Однак для прикореневого об'єму краще використовувати моделі із нейлоновою щетиною. Також у продажу є комбіновані брашинги. Вони поєднують натуральну та нейлонову щетину.
Основу інструментів виготовляють із:
- кераміки;
- дерева;
- металу;
- пластик.
Натуральні матеріали подарують дбайливий догляд волоссю. Водночас найпрактичнішими стали металеві моделі. Також використовують пластикові. Серед їх переваг вирізняють привабливу ціну.
Додатково деякі види таких гребінців покривають турмаліном. Цей матеріал допоможе зняти статичну напругу, робить волосся гладким і блискучим.
Брашинги доступні в асортименті брендів:
- Olivia Garden;
- Y.S. Park;
- SPL;
- BaByliss Pro;
- Hercules Sagemann;
- Vilins Professional.
Щітки для волосся
Такі види перукарських гребінців потрібні для укладання локонів. Доступні у великій різноманітності варіантів. Круглі моделі стали класикою. Ідеально підійдуть для розчісування волосся перед фарбуванням. Також щітка допомагає розгладити пасма. Є моделі з гнучкою основою. Така конструкція забезпечить відмінну ергономіку. Розчісування стане зручним і для майстра, і клієнта.
Вибрати щітки можна з урахуванням розміру робочої поверхні. Невеликі моделі підійдуть для короткого волосся. Варіанти з широкою основою зручні для розчісування довгих пасм.
При покупці щіток варто приділити увагу таким брендам як Eurostil, Janeke, Olivia Garden, Y. S. Park, SPL та іншим.
В інтернет-магазині Shine Style ви знайдете все, що має входити в набір гребінців для перукаря, а також інші інструменти та розхідники. Зверніться до менеджера для допомоги у виборі.